Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 1 TB |
| Okuma hızı, ortam | 1050 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 1000 MB/s |
| Hafıza tipi | 3D NAND |
| USB konnektörü | USB C Tipi |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Hayır |
| Thunderbolt teknolojisi | Hayır |
| Ürün rengi | Kırmızı |
| Muhafaza malzemesi | Metal, Plastik |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 40 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 85 °C |
| Genişlik | 69,5 mm |
| Derinlik | 13,5 mm |
| Yükseklik | 32,6 mm |
| Ağırlık | 28,7 g |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Pakete dahil kablolar | C Tipi USB?den A Tipi USB?ye |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDXSXS1000R1000GA |
| Marka | KINGSTON |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.