Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Dahili sabit disk sürücüsü | 6 TB |
| Sabit disk sürücüsü hızı | 7200 RPM |
| Sabit disk boyutu | 3.5" |
| Standart bağlantı | SATA |
| Tip | HDD |
| Bileşen | Sunucu/iş istasyonu |
| Sabit disk arabirimi aktarım hızı | 6 Gbit/s |
| Sektör başına bayt | 512 |
| Çalışma voltajı | 5 / 12 V |
| Depolama sürücüsü adaptörü dahil | Hayır |
| Genişlik | 26,8 mm |
| Yükseklik | 170 mm |
| Derinlik | 105,8 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Desteklenen ürünler | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | NTX861750-B21 |
| Marka | Hpe |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.