Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| İşlemci ailesi | Intel® Xeon® |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | E-2436 |
| İşlemci frekansı | 2,9 GHz |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 6 |
| İşlemci önbelleği | 18 MB |
| Yüklü işlemcilerin sayısı | 1 |
| RAM | 32 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR5-SDRAM |
| Hafıza frekans hızı | 4800 MHz |
| Bellek düzeni | 1 x 32 GB |
| Toplam depolama kapasitesi | 960 GB |
| Optik sürücüler | Hayır |
| Yüklü sabit disk sayısı | 2 |
| Kurulan SSD sayısı | 2 |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 480 GB |
| Sert durum disk sürücüsü arayüzleri | SATA III |
| Desteklenen RAID kontrol birimleri | Embedded Intel VROC SATA (formerly known as Intel RSTe) |
| LAN kontrolörü | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı | 4 |
| Kasa | Yatay (1U) |
| Güvenli platform modülü (TPM) | Evet |
| Güvenilir Platform Modülü versiyonu | 2.0 |
| İşletim sistemi yazılımı | Hayır |
| Yedek Güç Kaynağı | Evet |
| Güç gereksinimleri | 800 W |
| Desteklenen ihtiyaç fazlası güç kaynağı sayısı | 1 |
| Ana güç kaynağı sayısı | 1 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | NTXP71375-425 |
| Marka | Hpe |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.