Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| İşlemci ailesi | Intel® Xeon® E5 v4 |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | E5-2620V4 |
| İşlemci frekansı | 2,1 GHz |
| İşlemci destek frekansı | 3 GHz |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 |
| İşlemci önbelleği | 20 MB |
| İşlemci tarafından desteklenen bellek kanalları | Dörtlü |
| Yüklü işlemcilerin sayısı | 1 |
| Termal Tasarım Gücü | 85 W |
| İşlemci ön bellek türü | Akıllı Önbellek |
| Sistem busu | 8 GT/s |
| İşlemci soketi | LGA 2011-v3 |
| I?şlemci litografi | 14 nm |
| Sıralı işlemci sayısı | 16 |
| İşlemci çalışma modları | 64-bit |
| Atlama | R0 |
| Otobüs tipi | QPI |
| QPI bağlantı sayısı | 2 |
| İşlemci kod adı | Broadwell |
| T çantası | 74 °C |
| İşlemci tarafından desteklenen maksimum iç bellek | 1,54 TB |
| İşlemci tarafından desteklenen bellek tipleri | DDR4-SDRAM |
| İşlemci tarafından desteklenen saat hızları | 1600,1866,2133 MHz |
| İşlemci tarafından desteklenen bellek bant genişliği (maks) | 68,3 GB/s |
| İşlemci tarafından desteklenen ECC | Evet |
| Devreden çıkarma bitini çalıştır | Evet |
| Kullanılmayan durumlar | Evet |
| Termal Gözleme Teknolojileri | Evet |
| PCI Express hatlarının maksimum sayısı | 40 |
| İşlemci paket boyutu | 45 x 52.5 mm |
| Desteklenen yönerge setleri | AVX 2.0 |
| İşlemci kodu | SR2R6 |
| Ölçülebilirlik | 2S |
| Fiziksel adres genişletme | Evet |
| Fiziksel Adres Uzantısı (PAE) | 46 bit |
| Gömülü seçenekler mevcut | Evet |
| İşlemci serisi | Intel Xeon E5-2600 v4 |
| Uyuşum Sorunsuz işlemci | Evet |
| RAM | 16 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR4-SDRAM |
| Maksimum bellek | 768 GB |
| Bellek yuvası sayısı | 24x DIMM |
| ECC | Evet |
| Hafıza frekans hızı | 2400 MHz |
| Bellek düzeni | 1 x 16 GB |
| Maksimum saklama kapasitesi | 20 TB |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | NTX843375-425 |
| Marka | Hpe |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.