Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| İşlemci ailesi | Intel® Xeon® Gold |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | 5416S |
| İşlemci frekansı | 2 GHz |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 16 |
| İşlemci önbelleği | 30 MB |
| Yüklü işlemcilerin sayısı | 1 |
| RAM | 64 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR5-SDRAM |
| Bellek yuvası sayısı | 32x DIMM |
| Hafıza frekans hızı | 4800 MHz |
| Bellek düzeni | 2 x 32 GB |
| Toplam depolama kapasitesi | 960 GB |
| RAID desteği | Evet |
| Optik sürücüler | Hayır |
| Yüklü sabit disk sayısı | 2 |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 480 GB |
| Sabit bellek arayüzü | SATA |
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 480 GB |
| Sert durum disk sürücüsü arayüzleri | SATA III |
| Desteklenen RAID kontrol birimleri | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| LAN kontrolörü | Broadcom BCM57416 |
| Ethernet LAN bağlantısı | Evet |
| Ethernet arayüz türü | 10 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı | 2 |
| Kasa | Yatay (2U) |
| Güvenli platform modülü (TPM) | Evet |
| Güvenilir Platform Modülü versiyonu | 2.0 |
| Yedek Güç Kaynağı | Evet |
| Güç gereksinimleri | 1000 W |
| Kurulan ihtiyaç fazlası güç kaynağı sayısı | 1 |
| Ana güç kaynağı sayısı | 2 |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 998 mm |
| Yükseklik | 273 mm |
| Ağırlık | 41,3 kg |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | NTXP81784-425 |
| Marka | Hpe |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.