Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| İşlemci ailesi | Intel® Xeon® E5 v4 |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | E5-2650V4 |
| İşlemci frekansı | 2,2 GHz |
| İşlemci destek frekansı | 2,9 GHz |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 12 |
| İşlemci önbelleği | 30 MB |
| İşlemci tarafından desteklenen bellek kanalları | Dörtlü |
| Yüklü işlemcilerin sayısı | 2 |
| Termal Tasarım Gücü | 105 W |
| İşlemci ön bellek türü | Akıllı Önbellek |
| Sistem busu | 9,6 GT/s |
| İşlemci soketi | LGA 2011-v3 |
| I?şlemci litografi | 14 nm |
| Sıralı işlemci sayısı | 24 |
| İşlemci çalışma modları | 64-bit |
| Atlama | M0 |
| Otobüs tipi | QPI |
| QPI bağlantı sayısı | 2 |
| İşlemci kod adı | Broadwell |
| T çantası | 80 °C |
| İşlemci tarafından desteklenen maksimum iç bellek | 1,54 TB |
| İşlemci tarafından desteklenen bellek tipleri | DDR4-SDRAM |
| İşlemci tarafından desteklenen saat hızları | 1600,1866,2133,2400 MHz |
| İşlemci tarafından desteklenen bellek bant genişliği (maks) | 76,8 GB/s |
| İşlemci tarafından desteklenen ECC | Evet |
| Devreden çıkarma bitini çalıştır | Evet |
| Kullanılmayan durumlar | Evet |
| Termal Gözleme Teknolojileri | Evet |
| PCI Express hatlarının maksimum sayısı | 40 |
| İşlemci paket boyutu | 45 x 52.5 mm |
| Desteklenen yönerge setleri | AVX 2.0 |
| İşlemci kodu | SR2N3 |
| Ölçülebilirlik | 2S |
| Fiziksel adres genişletme | Evet |
| Fiziksel Adres Uzantısı (PAE) | 46 bit |
| Gömülü seçenekler mevcut | Evet |
| İşlemci serisi | Intel Xeon E5-2600 v4 |
| Uyuşum Sorunsuz işlemci | Evet |
| RAM | 32 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR4-SDRAM |
| Bellek yuvası sayısı | 24x DIMM |
| Toplam depolama kapasitesi | 0 GB |
| Optik sürücüler | DVD-RW |
| Yüklü sabit disk sayısı | 0 |
| Ethernet LAN bağlantısı | Evet |
| Ethernet arayüz türü | Gigabit Ethernet |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | NTX826684-B21 |
| Marka | Hpe |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.