Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Tip | HDD Kafesi |
| Genişlik | 139,7 mm |
| Derinlik | 139,7 mm |
| Yükseklik | 76,2 mm |
| Ağırlık | 540 g |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | NTX826690-B21 |
| Marka | Hpe |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.