Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| İşlemci ailesi | Intel® Pentium® |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | G5420 |
| İşlemci frekansı | 3,8 GHz |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 2 |
| İşlemci önbelleği | 4 MB |
| Termal Tasarım Gücü | 54 W |
| İşlemci ön bellek türü | Akıllı Önbellek |
| Sistem busu | 8 GT/s |
| İşlemci soketi | LGA 1151 (Soket H4) |
| I?şlemci litografi | 14 nm |
| Sıralı işlemci sayısı | 4 |
| İşlemci çalışma modları | 64-bit |
| İşlemci kod adı | Coffee Lake |
| T bağlantısı | 100 °C |
| İşlemci tarafından desteklenen maksimum iç bellek | 64 GB |
| İşlemci tarafından desteklenen bellek tipleri | DDR4-SDRAM |
| İşlemci tarafından desteklenen saat hızları | 2400 MHz |
| İşlemci tarafından desteklenen bellek bant genişliği (maks) | 37,5 GB/s |
| Devreden çıkarma bitini çalıştır | Evet |
| Kullanılmayan durumlar | Evet |
| Termal Gözleme Teknolojileri | Evet |
| PCI Express hatlarının maksimum sayısı | 16 |
| PCI Express konfigürasyonları | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| İşlemci paket boyutu | 37.5 x 37.5 mm |
| Desteklenen yönerge setleri | SSE4.1, SSE4.2 |
| Ölçülebilirlik | 1S |
| Gömülü seçenekler mevcut | Hayır |
| Termal çözelti özellikleri | PCG 2015C |
| RAM | 8 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR4-SDRAM |
| Hafıza frekans hızı | 2666 MHz |
| Bellek düzeni | 1 x 8 GB |
| RAID desteği | Evet |
| Optik sürücüler | Hayır |
| Çalışırken Takma desteği | Evet |
| On-board grafik adaptör modeli | Intel® UHD Graphics 610 |
| Yerleşik grafik adaptörü taban frekansı | 350 MHz |
| Yerleşik grafik adaptörü dinamik frekansı (maks) | 1050 MHz |
| Maksimum yerleşik grafik bağdaştırıcısı belleği | 64 GB |
| Yerleşik grafik adaptörü OpenGL versiyonu | 4.5 |
| Yerleşik grafik adaptörü DirectX versiyonu | 12.0 |
| Yerleşik grafik bağdaştırıcısı tarafından desteklenen ekran sayısı | 3 |
| Yerleşik grafik adaptörü ID'si | 0x3E90/x93 |
| Ethernet LAN bağlantısı | Evet |
| Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı | 4 |
| PCI Express giriş versiyonu | 3.0 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | NTXP16005-421 |
| Marka | Hpe |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.