Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| İşlemci ailesi | Intel® Xeon® |
| İşlemci üreticisi | Intel |
| İşlemci | E-2414 |
| İşlemci frekansı | 2,6 GHz |
| İşlemci destek frekansı | 4,5 GHz |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 |
| İşlemci önbelleği | 12 MB |
| Anakart yongası | Intel C262 |
| Yüklü işlemcilerin sayısı | 1 |
| RAM | 32 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR5-SDRAM |
| Maksimum bellek | 128 GB |
| Bellek yuvası sayısı | 4x DIMM |
| ECC | Evet |
| Hafıza frekans hızı | 4800 MHz |
| Bellek düzeni | 1 x 32 GB |
| Maksimum saklama kapasitesi | 16 TB |
| Toplam depolama kapasitesi | 2 TB |
| RAID desteği | Evet |
| Optik sürücüler | Hayır |
| Yüklü sabit disk sayısı | 2 |
| Dahili sabit disk sürücüsü | 1 TB |
| Sabit bellek arayüzü | SATA III |
| Desteklenen sabit sürücü sayısı | 4 |
| Destekli hard disk sürücüsü boyutları | 3.5" |
| Sert durum disk sürücüsü arayüzleri | PCI Express 4.0 |
| RAID seviyesi | 0, 1, 5, 10 |
| Desteklenen RAID kontrol birimleri | Embedded Intel VROC SATA (formerly known as Intel RSTe) |
| Çalışırken Takma desteği | Hayır |
| Entegre grafik kartı | Evet |
| Grafik alt sistemi ekran kartı belleği | 16 MB |
| LAN kontrolörü | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN bağlantısı | Evet |
| Ethernet arayüz türü | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) port sayısı | 4 |
| USB 2.0 bağlantı noktası sayısı | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tip-A port sayısı | 5 |
| VGA (D-Sub) bağlantı noktası sayısı | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| Kasa | Kule (4U) |
| Uzaktan yönetim | iLO 6 ASIC |
| Güvenli platform modülü (TPM) | Evet |
| Güvenilir Platform Modülü versiyonu | 2.0 |
| İşletim sistemi yazılımı | Hayır |
| Uyumlu işletim sistemi | Microsoft Windows Server VMware ESXi Red Hat Enterprise Linux (RHEL) SUSE Linux Enterprise Server (SLES) Canonical Ubuntu |
| Yedek Güç Kaynağı | Hayır |
| Güç gereksinimleri | 350 W |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | NTXP71385-425 |
| Marka | Hpe |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.