| Fiyat | : | 1.683,50 TL |
| Havale / EFT | : | 1.633,00 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 1.658,25 TL |
| Ürün tipi | Kulaklık |
| Takma tipi | Kulak içi |
| Önerilen kullanım | Aramalar/Müzik |
| Ürün rengi | Mavi |
| Kulaklık türü | Binoral |
| Kontrol tipi | Dokunmatik |
| Uluslar arası koruma kodu | IP54 |
| Bağlantı teknolojisi | Kablosuz |
| Bluetooth | Evet |
| Bluetooth versiyonu | 5.3 |
| Kulaklık çeşidi | Kulak içi |
| Kulaklık frekansı | 20 - 20000 Hz |
| Sürücü ünitesi | 1 cm |
| Gürültü kesen | Evet |
| Mikrofon tipi | Ankastre |
| Pille çalışır | Evet |
| Pil türü | Yerleşik batarya |
| Pil teknolojisi | Lityum Polimer (LiPo) |
| Sağ kulaklık pil kapasitesi | 41 mAh |
| Sol kulaklık pil kapasitesi | 41 mAh |
| Müzik Oynatma | 9 Saat |
| Sürekli ses çalma süresi (şarj çantasıyla birlikte) | 40 Saat |
| Pil şarj süresi (şarj kutusu) | 1 Saat |
| Pil kapasitesi (şarj kutusu) | 510 mAh |
| Hızlı şarj | Evet |
| Genişlik | 17,8 mm |
| Derinlik | 18,1 mm |
| Yükseklik | 33,7 mm |
| Sol kulaklık ağırlığı | 3,8 g |
| Sağ kulaklık ağırlığı | 3,8 g |
| Şarj kılıfı boyutları (G x D x Y) | 50,31 x 23,4 x 50,4 mm |
| Şarj kılıfı ağırlığı | 33 g |
| Ambalaj genişliği | 100 mm |
| Ambalaj derinliği | 24 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 100 mm |
| Paket ağırlığı | 77,13 g |
| Şarj kılıfı | Evet |
| Hızlı başlangıç rehberi | Evet |
| Garanti kartı | Evet |
| Pakete dahil kablolar | USB C Tipi |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDX55037015 |
| Marka | HUAWEI |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.