Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Amaç | Oyun |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| Hareket algılama teknolojisi | Optik |
| Hareket çözünürlüğü | 16000 DPI |
| Dönüş türü | Tekerlek |
| Tuş sayısı | 6 |
| Kaydırma tekeri sayısı | 1 |
| Dönme yönleri | Dikey |
| Buton tipi | Basmalı butonlar |
| Tuş dayanıklılığı (milyon tıklama) | 60 |
| Fare izleme hızı | 450 ips |
| Hızlanma (maks.) | 40 G |
| Dahili hafıza | Evet |
| Form faktörü | İki elini de kullanabilen |
| Ürün rengi | Siyah,Kırmızı |
| Malzeme | Politetrafloroetilin (PTFE) |
| Kablo uzunluğu | 1,79 m |
| Güç kaynağı | Kablo |
| USB Type-C şarj portu | Hayır |
| USB Güç Dağıtımı | Hayır |
| Genişlik | 134 mm |
| Derinlik | 67 mm |
| Yükseklik | 38 mm |
| Ağırlık | 58,96 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| AC sarma adaptör | Hayır |
| Ambalaj genişliği | 1790 mm |
| Ambalaj derinliği | 1180 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 59 mm |
| Paket ağırlığı | 160 g |
| Ambalaj tipi | Kutu |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDX4P5E3AA |
| Marka | HYPERX |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.