Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| RAM | 8 GB |
| Bellek düzeni (modüller x boyut) | 1 x 8 GB |
| Dahili hafıza tipi | DDR3 |
| Bileşen | Laptop |
| Hafıza şekli faktörü | 204-pin SO-DIMM |
| ECC | Hayır |
| Geçici bellek tipi | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latens | 11 |
| Hafıza sıralama | 2 |
| Hafıza voltajı | 1.5 V |
| Modül konfigürasyonu | 1024M x 64 |
| Saf döngü zamanı | 48,125 ns |
| Saf döngü zamanını yenile | 260 ns |
| Saf aktif zaman | 35 ns |
| SPD profili | Evet |
| Kurşun nikelaj | Altın |
| JEDEC standardı | Evet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 85 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -55 - 100 °C |
| Genişlik | 67,6 mm |
| Yükseklik | 30 mm |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDXKVR16S118WP |
| Marka | KINGSTON |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.