| İşlemci Ailesi | AMD Ryzen |
| Ekran Boyutu | 14,0" |
| Sabit HDD Kapasitesi | Yok |
| Sabit SSD Kapasitesi | 256GB |
| Ram (Sistem Belleği) | 8GB |
| Satış Garanti Süresi (ay) | 24 |
| EAN | 198701664369 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | ARN9Y7C9ET |
| Marka | HP |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.