Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Ürün tipi | Kablo |
| Uyumlu markalar | POLY |
| Ürün rengi | Siyah |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ambalaj genişliği | 190 mm |
| Ambalaj derinliği | 210 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 55 mm |
| Paket ağırlığı | 300 g |
| Palet ağırlığı | 357 kg |
| Genel Ürün Güvenliği Yönetmeliği (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Menşe ülkesi | Meksika |
| UNSPSC kodu | 26121630 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDX85Q47AA |
| Marka | HP POLY |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.