Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Ürün tipi | Kulaklık |
| Takma tipi | Saç bandı |
| Önerilen kullanım | Ofis/Çağrı merkezi |
| Ürün rengi | Siyah |
| Kulaklık türü | Binoral |
| Oynatma tuşları | Aramayı cevapla/sonlandır, Ses +, Volume - |
| Kablo uzunluğu | 2,18 m |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| USB Bağlantısı | Evet |
| USB konnektörü | A tipi USB |
| Kulaklık çeşidi | Kulakla ilgili |
| Özdirenç | 32 ? |
| Kulaklık hassasiyeti | 116 dB |
| Mikrofon tipi | Gümbürtü (Boom) |
| Mikrofon frekansı | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofon hassasiyeti | -38 dB |
| Mikrofon idare tipi | Yönsüz |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | MacOS |
| Ağırlık | 130 g |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDX76J16AA |
| Marka | HP POLY |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.