Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Ürün tipi | Kulaklık |
| Takma tipi | Saç bandı |
| Önerilen kullanım | Aramalar/Müzik |
| Ürün rengi | Siyah |
| Kulaklık türü | Tek yönden gelen ses |
| Renk adı | Black |
| Menşe ülkesi | Meksika |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| Hızlı Bağlantı Kesme (QD) konektörü | Evet |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10, Windows 11 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | MacOS |
| Genişlik | 111 mm |
| Derinlik | 149 mm |
| Yükseklik | 67 mm |
| Ağırlık | 70 g |
| Ambalaj genişliği | 142 mm |
| Ambalaj derinliği | 52 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 177 mm |
| Paket ağırlığı | 153,05 g |
| Palet ağırlığı | 139,9 kg |
| Paletteki karton sayısı | 16 adet |
| Katman başına karton sayısı | 4 adet |
| Genel Ürün Güvenliği Yönetmeliği (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Uyumluluk sertifikaları | CE |
| Uyumluluk | Compatible with PCs via QD (Quick-Disconnect) |
| Ürünle gelen yazılım | Poly Lens; Poly Lens app (desktop) |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 11; Windows 10; macOS |
| Kutu içeriği | Kullanıcı kılavuzu; Mikrofonlu kulaklık |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1016 x 1219 x 1715 mm |
| UNSPSC kodu | 43191638 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDX77T43AA |
| Marka | HP POLY |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.