Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Ürün tipi | Kulaklık |
| Takma tipi | Saç bandı |
| Önerilen kullanım | Ofis/Çağrı merkezi |
| Ürün rengi | Siyah |
| Kulaklık türü | Binoral |
| Renk adı | Black |
| Kablo uzunluğu | 0,762 m |
| Signal-to-Noise hızı | 53 dB |
| Menşe ülkesi | Meksika |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CE |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| Hızlı Bağlantı Kesme (QD) konektörü | Evet |
| Kulaklık çeşidi | Kulakla ilgili |
| Özdirenç | 32 ? |
| Gürültü kesen | Evet |
| Gürültü azaltma türü | Pasif |
| Mikrofon tipi | Gümbürtü (Boom) |
| Mikrofon frekansı | 35 - 21000 Hz |
| Mikrofon hassasiyeti | -38 dB |
| Mikrofon idare tipi | Yönsüz |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10, Windows 11 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | MacOS |
| Genişlik | 111 mm |
| Derinlik | 149 mm |
| Yükseklik | 67 mm |
| Ağırlık | 105 g |
| Ambalaj genişliği | 142 mm |
| Ambalaj derinliği | 177 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 55 mm |
| Paket ağırlığı | 185,78 g |
| Palet ağırlığı | 145,1 kg |
| Paletteki karton sayısı | 16 adet |
| Katman başına karton sayısı | 4 adet |
| Genel Ürün Güvenliği Yönetmeliği (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Uyumluluk sertifikaları | CE |
| Uyumluluk | Compatible with PCs via QD (Quick-Disconnect) |
| QD konektör | Evet |
| PC bağlantısı | Evet |
| Kullanıcı kılavuzu | Evet |
| Ürünle gelen yazılım | Poly Lens; Poly Lens app (desktop) |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 11; Windows 10; macOS |
| Kutu içeriği | Kullanıcı kılavuzu; Mikrofonlu kulaklık |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1016 x 1219 x 1715 mm |
| UNSPSC kodu | 43191638 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDX77T26AA |
| Marka | HP POLY |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.