Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Ürün tipi | Kulaklık |
| Takma tipi | Saç bandı |
| Önerilen kullanım | Aramalar/Müzik |
| Ürün rengi | Siyah |
| Kulaklık türü | Binoral |
| Renk adı | Black |
| Kablo uzunluğu | 0,785 m |
| Signal-to-Noise hızı | 50 dB |
| Ses koruma teknolojileri | SoundGuard DIGITAL |
| Menşe ülkesi | Meksika |
| Bağlantı teknolojisi | Kablolu |
| Kulaklık çeşidi | Kulakla ilgili |
| Kulaklık frekansı | 20 - 10000 Hz |
| Mikrofon tipi | Gümbürtü (Boom) |
| Mikrofon frekansı | 20 - 16000 Hz |
| Mikrofon hassasiyeti | -40 dB |
| Mikrofon idare tipi | Yönsüz |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Evet |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | MacOS |
| Genişlik | 111 mm |
| Derinlik | 149 mm |
| Yükseklik | 67 mm |
| Ağırlık | 74 g |
| Ambalaj genişliği | 147 mm |
| Ambalaj derinliği | 178 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 54 mm |
| Paket ağırlığı | 173,92 g |
| Kulaklık yastığı malzemesi | Suni deri |
| Miktar | 1 |
| Palet ağırlığı | 167 kg |
| Paletteki karton sayısı | 20 adet |
| Katman başına karton sayısı | 5 adet |
| Genel Ürün Güvenliği Yönetmeliği (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Uyumluluk | Compatible with PCs via QD (Quick-Disconnect) |
| Uyumlu işletim sistemi | Windows 11; Windows 10; macOS |
| Paket içeriği | Headset |
| Kutu içeriği | Kulaklık seti |
| Palet boyutları (G x D x Y) | 1016 x 1219 x 1676 mm |
| UNSPSC kodu | 43191638 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDX783P5AA |
| Marka | HP POLY |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.