Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Ürün tipi | Kulaklık |
| Takma tipi | Saç bandı |
| Önerilen kullanım | Müzik/Günlük yaşam |
| Ürün rengi | Siyah |
| Kulaklık türü | Binoral |
| Oynatma tuşları | Oynat/Durdur, Track <, Takip et >, Ses +, Volume - |
| Renk adı | Black |
| Ses kontrolü | Dokunmatik |
| Kontrol tipi | Dokunmatik |
| Renkli kablo | Siyah |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Entegre açma/kapama düğmesi | Evet |
| Aynı anda bağlı cihaz sayısı (maksimum) | 2 |
| Menşe ülkesi | Meksika |
| Bağlantı teknolojisi | Kablosuz |
| 3,5 mm konektörleri | Evet |
| USB Bağlantısı | Evet |
| USB konnektörü | USB C Tipi |
| Bluetooth | Evet |
| Bluetooth profilleri | A2DP, AVDTP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth versiyonu | 5.3 |
| Kablosuz yöneltici alanı | 30 m |
| Kulaklık çeşidi | Kulakla ilgili |
| Kulaklık hassasiyeti | 132 dB |
| Sürücü ünitesi | 4 cm |
| Gürültü kesen | Evet |
| Gürültü azaltma türü | Aktif |
| Mikrofon tipi | Ankastre |
| Mikrofon frekansı | 20 - 16000 Hz |
| Mikrofon hassasiyeti | -37 dB |
| Mikrofon adedi | 10 |
| Pille çalışır | Evet |
| Pil türü | Yerleşik batarya |
| Pil teknolojisi | Lityum-İyon (Li-Ion) |
| Müzik Oynatma | 24 Saat |
| Konuşma süresi | 21 Saat |
| Pilin yeniden şarj edilme süresi | 1 Saat |
| Şarj kaynağı | USB |
| Desteklenen Windows çalışma sistemleri | Windows 10, Windows 11 |
| Desteklenen Mac çalışma sistemleri | MacOS |
| Sürdürülebilirlik sertifikaları | TCO |
| Genişlik | 191 mm |
| Derinlik | 77 mm |
| Yükseklik | 181 mm |
| Ağırlık | 275 g |
| Ambalaj genişliği | 190 mm |
| Ambalaj derinliği | 209,8 mm |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDX8G7T9AA |
| Marka | HP POLY |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.