Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Kapasite | 128 GB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Ürün rengi | Gri, Gümüş |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Genişlik | 12,5 mm |
| Derinlik | 12 mm |
| Yükseklik | 53 mm |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDXSDIX60N-128G-GN6NE |
| Marka | SANDISK |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.