| Fiyat | : | 2.781,32 TL |
| Havale / EFT | : | 2.697,88 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 2.739,60 TL |
| Kapasite | 64 GB |
| Araç arayüzü | USB Type-A / Lightning |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Form faktörü | Şapka |
| Ürün rengi | Gri, Gümüş, Transparan |
| Genişlik | 15,2 mm |
| Derinlik | 65,4 mm |
| Yükseklik | 8,7 mm |
| Ağırlık | 20 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 35 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -20 - 70 °C |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDXSDIX90N-064G-GN6NN |
| Marka | SANDISK |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.