Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Kapasite | 64 GB |
| Araç arayüzü | USB Type-A / Lightning |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Ürün rengi | Siyah, Gümüş |
| Muhafaza malzemesi | Metal, Plastik |
| Koruma özellikleri | Çizilmeye dayanıklı |
| İletişim LED göstergeleri | Evet |
| Anahtarlık | Evet |
| Genişlik | 53 mm |
| Derinlik | 12 mm |
| Yükseklik | 12,5 mm |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDXSDIX60N-064G-GN6NN |
| Marka | SANDISK |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.