| Fiyat | : | 3.870,77 TL |
| Havale / EFT | : | 3.754,65 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 3.812,71 TL |
| Kapasite | 256 GB |
| Flaş kart çeşidi | SDXC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Okuma hızı, ortam | 100 MB/s |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| Ürün rengi | Siyah |
| Koruma özellikleri | şoka dayanıklı, Sıcaklık dayanımlı, Su geçirmez, X ışını geçirmez |
| Genişlik | 23,9 mm |
| Derinlik | 31,9 mm |
| Yükseklik | 2,17 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDXSDSDUNR-256G-GN3IN |
| Marka | SANDISK |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.