| Fiyat | : | 1.019,17 TL |
| Havale / EFT | : | 988,59 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 1.003,88 TL |
| Kapasite | 32 GB |
| Flaş kart çeşidi | SDHC |
| Flaş bellek sınıfı | Sınıf 10 |
| Okuma hızı, ortam | 120 MB/s |
| Dahili hafıza tipi | UHS-I |
| UHS Hız Sınıfı | Class 1 (U1) |
| Video Hız Sınıfı | V10 |
| Ürün rengi | Siyah |
| Koruma özellikleri | şoka dayanıklı, Sıcaklık dayanımlı, Su geçirmez, X ışını geçirmez |
| Yazmaya karşı koruma anahtarı | Evet |
| Genişlik | 23,9 mm |
| Derinlik | 2,17 mm |
| Yükseklik | 31,8 mm |
| Ağırlık | 2,1 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Ambalaj genişliği | 101 mm |
| Ambalaj derinliği | 4,9 mm |
| Ambalaj yüksekliği | 152 mm |
| Paket ağırlığı | 12,37 g |
| Hafıza adaptörü dahil | Hayır |
| Kullanım kılavuzu | Hayır |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 85235190 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDXSDSDUN4-032G-GN6IN |
| Marka | SANDISK |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.