Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Kapasite | 32 GB |
| Araç arayüzü | A tipi USB |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 100 MB/s |
| Tak ve kullan | Evet |
| Form faktörü | Diğer |
| Ürün rengi | Siyah |
| Anahtarlık | Evet |
| Genişlik | 19,1 mm |
| Derinlik | 45 mm |
| Yükseklik | 7,75 mm |
| Ağırlık | 3,4 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDXSDCZ550-032G-G46 |
| Marka | SANDISK |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.