| Fiyat | : | 6.754,96 TL |
| Havale / EFT | : | 6.552,31 TL |
| Kredi Kartı Tek Çekim | : | 6.653,64 TL |
| Kapasite | 512 GB |
| Araç arayüzü | USB Type-A / USB Type-C |
| USB versiyonu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Okuma hızı, ortam | 150 MB/s |
| Form faktörü | Fırdöndü |
| Ürün rengi | Siyah |
| Parmak izi okuyucu | Hayır |
| PIN-güvenlikli erişim | Hayır |
| Şifre koruması | Hayır |
| Genişlik | 12,1 mm |
| Derinlik | 44,4 mm |
| Yükseklik | 8,6 mm |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 45 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -10 - 70 °C |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717070 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDXSDDDC3-512G-G46 |
| Marka | SANDISK |
| Stok Durumu | Var |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.