Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Sert durum disk sürücü, kapasite | 250 GB |
| SSD form faktörü | M.2 |
| Standart bağlantı | PCI Express 3.0 |
| NVMe | Evet |
| Hafıza tipi | TLC |
| Bileşen | Bilgisayar / laptop |
| NVMe sürümü | 1.3 |
| Okuma hızı, ortam | 2400 MB/s |
| Yazma hızı, ortam | 3500 MB/s |
| Rastgele oku (4KB) | 300000 IOPS |
| Rastgele yaz (4KB) | 300000 IOPS |
| Sertifikalar, uygunluk bildirimleri | CAN ICES-3(B)/NMB-3(B), Morocco, RCM, UKCA, UL, VCCI |
| Genişlik | 22 mm |
| Derinlik | 2,38 mm |
| Yükseklik | 80 mm |
| Ağırlık | 8,5 g |
| Çalışma ısısı aralığı | 0 - 70 °C |
| Depolama sıcaklığı aralığı (Celsius) | -40 - 85 °C |
| Çalışabilir şok düzeyi | 1500 G |
| Uyumluluk sertifikaları | BSMI, CE, Federal İletişim Komisyonu (FCC), KCC, cTUVus |
| Sürdürülebilirlik uyumluluğu | Evet |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDXWDS250G2G0C |
| Marka | WESTERN DIGITAL |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.