Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
| Dahili sabit disk sürücüsü | 2 TB |
| Sabit disk boyutu | 3.5" |
| Standart bağlantı | SATA |
| Tip | HDD |
| Bileşen | Gözetleme sistemi |
| 7/24 işlem | Evet |
| İş yükü oranı sınırı | 180 TB/yıl |
| Ses seviyesi, rölanti) | 21 dB |
| MTBF aralığı | 1000000 Saat |
| Enerji tüketimi (okuma) | 3,8 W |
| Enerji tüketimi (yazma) | 3,8 W |
| Power consumption (idle) | 3,2 W |
| Genişlik | 101,6 mm |
| Yükseklik | 26,1 mm |
| Derinlik | 147 mm |
| Ağırlık | 450 g |
| Paket başına miktar | 1 adet |
| Uyumlu Sistem (HS) kodu | 84717050 |
| Desteklenen maksimum kamera sayısı | 64 |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Stok Kodu | IDXWD23PURZ |
| Marka | WESTERN DIGITAL |
| Stok Durumu | Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. |
| Garanti (Yıl) | 2 |
PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.